Меню кабінету

Запитання-відповіді

Хто може долучитися до курсів?

До участі у курсах підвищення кваліфікації можуть долучатися педагоги з усіх областей України та а.р. Крим, які вже викладають чи будуть незабаром викладати, інтегровувати громадянську освіту у навчальних закладах усіх рівнів.

 

Яка вартість курсів?

Курси КОМАНДА UA є безкоштовними.

 

Як зареєструватися на певний курс підвищення кваліфікації?

Дочекайтеся відкриття реєстрації на певний курс та уважно заповніть форму реєстрації на нашому сайті. Після цього Ви отримаєте свій логін та пароль для входу (Моя команда).

 

Що робити, якщо дедлайн реєстрації ще не завершився, а реєстрація вже не є можливою?

Так, така ситуація може виникнути, оскільки на кожен курс існують обмеження максимальної кількості учасників.  В такому разі запрошуємо вас пройти «попередню реєстрацію, тобто записатися у Листок очікування  на наступні курси.

 

Як проходитимуть заняття?

Зустрічі відбуватимуться в онлайн-форматі, а саме на платформі ZOOM.  З метою обліку вашої роботи на курсі, посилання на zoom до кожного заняття буде розміщено  у вашому кабінеті   Моя команда. Вхід у Zoom варто робити лише через кабінет команди,  за 5 хвилин перед початком кожного заняття.

 

Чи можу я вибирати свою Команду?

На жаль ні. Система освітньої платформи самостійно та у довільному порядку формує  склад різних Команд курсу

 

У кабінеті Команди кожен/на  учасник/ц я мають свій реєстраційний номер. Що він означає?

З метою системного обліку кількості учасників,  робочих груп (Команд), публікацій та сертифікації підвищення кваліфікації кожен учасник отримує  свій унікальний номер напр. 1.02-03-099, де: 101 – номер курсу  (1) та вашої команди у курсі (02); 02 -  порядковий по алфавіту номер вашої області (Волинська); 099 – порядковий номер вашої реєстрації на курс. Ваш реєстраційний номер не може служити логіном  чи паролем для входу на сайт.

 

Скільки занять буде впродовж одного курсу, яка їх тривалість та формат роботи?

Протягом курсу в кожної Команди буде 7-8 щотижневих занять. Перше та фінальне заняття будуть пленарними, тобто  для усіх учасників курсу. Усі інші  передбачають роботу у Командах. Тривалість одного заняття в ZOOM – 1.5. - 2 години.

 

Для чого існують публікації  і чи є вони обов’язковими?

Публікації не є обов’язковим і не впливатимуть  (окрім більшої кількості годин у сертифікаті) на характер вашої участі у курсі підвищення кваліфікації.  Але вони є бажаними і  затребуваними  не лише в плані формування вашого педагогічного портфоліо, але  й для обміну й популяризації цікавого досвіду,  організації професійних дискусій щодо розвитку громадянської освіти тощо. Коротка стаття науково-методичного  характеру, де ви узагальните свій досвід роботи у сфері громадянської освіти або опишете якусь цікаву методику чи поділитись своїм баченням вирішення певних проблем у становленні  громадянської освіти в Україні  буде вагомим досягненням у вашому професійному розвитку. Пишіть статті індивідуально чи ще краще, спільно із членами своєї команди.  Участь у колективній публікації не зменшує долі вашої участі, а навпаки  підтверджує ваші високі компетентності до кооперації та співпраці.  Відповідно кожен із співавторів отримує стільки ж балів, як і у  випадку індивідуальних публікацій.

 

Як нараховуються години у Сертифікаті?

Нарахування годин здійснюється автоматично по 2 години за вхід у кожне ZOOM  заняття через Кабінет команди

Додатково, по 2 год за кожне заняття (окрім пленарних), вам нараховуватиме модератор певного заняття, -  за  підготовку презентацій, виступів тощо.

Ви також можете отримати від 10-ти до 30-ти додаткових годин від редактора Вісника за підготовку індивідуальної чи групової публікації. У груповій публікації кількість балів не ділиться між спіавторами, а кожен з них отримує стільки ж балів, як і у  випадку індивідуальних публікацій.

 

Коли і яким чином я зможу отримати сертифікат?

Свій сертифікат Ви можете згенерувати у своєму особистому кабінеті після завершення курсу, а також після  оприлюднення на сайті Вашої індивідуальної чи колективної публікації.

Для того, щоб згенерувати сертифікат необхідно:

1. Зайти у свій кабінет на сайті Команда UA.

2. Перейти у розділ "Мій прогрес".

3. Написати короткий відгук про Вашу участь у курсі з підвищення кваліфікації у віконці "Рефлексія" (знаходиться наприкінці сторінки).

4. Після цього потрібно натиснути "надіслати". Далі висвітлиться надпис "Згенерувати сертифікат". Натиснувши на нього Ви отримаєте свій сертифікат на Ваш комп'ютер/гаджет.