Меню кабінету

Правила співпраці

Правила співпраці у ході підвищення кваліфікації

в рамках програми КОМАНДА.UA

  1. БЕЗ ЗАПІЗНЕНЬ. Сесії нашого курсу будуть відбуватися в програмі ZOOM, один раз на тиждень. Вхід здійснюватиметься за посиланням (тільки через Кабінет КОМАНДИ) за 5 хвилин перед початком кожного заняття.
  1. ПОЗИТИВНИЙ НАСТРІЙ. Кожного разу усі учасники команди привітно зустрічатимуть Вас. Подаруйте їм свою позитивну емоцію та зберігайте добрий настрій впродовж всього заняття. 
  2. УВІМКНЕНА КАМЕРА. Повноцінна комунікація у команді неможлива без візуальної присутності усіх її членів. Просимо вас у ході занять тримати вашу камеру увімкненою. Звичайно, якщо обставини не дозволять вам цього зробити, особливо в теперішніх умовах, усі будуть раді вас лише чути.
  1. БУТИ КОНСТРУКТИВНИМ/ОЮ. Обґрунтовано та чітко висловлюйте свої думки. Таким чином ми разом швидше будемо досягати спільної мети. Разом з тим, почувайте себе вільно, будьте невимушеними та не соромтеся своїх нестандартних ідей.
  1. НЕ ПЕРЕБИВАТИ СПІВРОЗМОВНИКІВ. Дайте можливість іншим висловити свою думку до кінця. Користуйтеся правилом піднятої руки, у тому числі й відповідною опцією ZOOM.
  1. УВАЖНО СЛУХАТИ. Мистецтво слухати співрозмовника є запорукою ефективного спілкування. Кращий співрозмовник не завжди той, хто вміє добре говорити, а той, хто вміє слухати. Почуйте учасників своєї команди і  позитивна взаємність не змусить на себе довго чекати.
  1. ВЗАЄМОПОВАГА. У ході спільної роботи дуже важливо поважати право кожного на власну думку. Не будьте заручниками стереотипів та упереджень, не оцінюйте та не засуджуйте.
  1. ВЗАЄМОДОПОМОГА. У складі Вашої команди будуть люди з різною підготовкою і тому ваша допомога й підтримка тим, хто цього потребує, буде завжди доречною.
  1. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ. Якщо у ході нашої роботи ми будемо щиро і відкрито ділитися особистою інформацією, вона має залишатися у нашому дружньому колі.
  2. ДОВІРА ТА ЩИРІСТЬ. Це ті пазли, які довершують картину здорового клімату роботи на сайті КОМАНДА UA.

Дякуємо за те, що ознайомилися із нашими правилами спільної роботи та взяли їх до уваги.

Бажаємо приємного підвищення Вашої кваліфікації! 

Ваша КОМАНДА. UA

Правила співпраці